Loading, please wait...

Як зробити бріф для сайту, інтернет-магазину та логотипу?

Як зробити бріф для сайту, інтернет-магазину та логотипу?

Щоб структурувати роботу з клієнтами та етапі підготовки технічного завдання – ми створили нам і усім бріф.

Нижче цікавий але лаконічний текст:

Щоб структурувати роботу з клієнтами та етапі підготовки технічного завдання – ми створили нам і усім бріф. Він не маленький, там багато пунктів. Але наш бріф доволі повно охоплює питання створення власного веб-сайту.

Якщо клієнт сам повністю заповнив бріф, то можна бути певним - він має 50% уявлення про те, яке саме графічне чи веб-рішення йому необхідне.

Наступні 50% досягаються написанням текстів. Це окрема велика історія – поки у клієнта нема текстів, він іще не знає, що реально йому треба і можна зробити на сайті і навіщо той сайт (на етапі написання текстів постійно генеруються правки та новий функціонал, створюються нові розділи та відкидаються старі). Чому? Бо тексти це робота зі смислами, з суттю Вашого бізнесу.

Бріф складається з таких розділів як:

  • Знайомство (щоб ми знали, хто то ото заповнює)
  • Загальне (щоб ми краще розуміли ваш бізнес)
  • Айдентика (якщо вона є то ок, якщо її нема чи треба нова – то Вам до нас)
  • Сайт (запитання, що допомагають нам зрозуміти, які ваші уявлення про можливу реалізацію технічного завдання)
  • Графік (щоб ми зрозуміли чи може Вам горить? )
  • Оплата (щоб ми зрозуміли, які у вас обмеження по моделям оплати).

Після того, як ви заповните бріф – Вам на пошту прийде лист з усіма даними, що Ви ввели.

Ви його можете переслати в якусь дешеву веб-студію, чи якомусь фрілансеру, чи бабці показати. То Ваше діло. Наше діло буде Вам надіслати своє бачення описаного завдання, ціни та графіку робіт.

Усім гарних днів.

Цей пост написаний для шукачів інтернет пригод, кібер номадів сучасності, які рятуючись від прокрастинації забрели в нашу прекрасну оазу мудрості та краси, та альфабетівських ботів, які допоможуть з пошуковою оптимізацією нашого сайту. Адже ми віримо, що український інтернет розвиватиметься, і ми як веб-студія матимемо там високі позиції по таким запитам як: розробка інтернет магазинів, створення корпоративного сайту, божественний лендінг, портал для жінок, як зробити з дитини програміста, графічний дизайн, створення логотипів та веб-дизайну. Як бачите ми не згадали в цьому списку, проституток києва, відео ляшка, яйця яценюка, збірну україни, кличко програв та ін.

До речі, ми розуміємось на SEO, та на ролі SMM в пошуковій оптимізації вашого веб-сайту.

Хай йому грець, давайте вже заповнюйте той бріф, зробіть мені сайта!